Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşları

Çalışanların Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi olabilmeleri için mesleklerinde MYK tarafından ulusal yeterlilikte sınav ve belgelendirme yapmak üzere yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşlarının varolması gereklidir. Belge almak isteyen işçiler, belge almak istedikleri mesleklerine ait yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşlarını, telefon ve adreslerini, belge ücretlerini vb. tüm bilgileri iletişim adresimizden mail atarak kolaylıkla öğrenebilirler.

Yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşları, sınav başvurusunu kabul eder,sınavları gerçekleştirir ve eğer sınavda başarılı olursanız alacağınız belgenin hazırlanmasını sağlar. Tüm bu sürec belgelendirme kuruluşları tarafından yürütülür. Teorik, uygulama veya sözlü sınavlarda başarı gösteren kursiyerlere MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi ve MYK Mesleki Yeterlilik Kimlik Kartı verilir.


bu-alana-reklam-ver

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz

MYK tarafından Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşları ve Sınav Merkezleri bu alanda reklamlarını yapabilir ve binlerce işverene ve yüz binlerce çalışana ulaşabilir ...
Daha Fazlasını Oku